Sama przyjemność,konsystencja,zapach , kolor i to wszystko w szklanej butli . Taka namiastka tropików w polskiej łazience 🦋🌴🥭
Przy tych koszmarnych upałach daje cudowną ulgę bolącym , ciężkim , jak worek cementu łydkom . Myślę, że pomoże przy innych bólach mięśniowych.
Ten zapach jest tak owocowy, obłędny I intensywny, że ciężko wyjść spod prysznica! Samo mydło/żel bardzo dobrze się aplikuje, zostawia bardzo przyjemny film - po kąpieli czuję, że moje ciało jest bardzo nawilżone.
Znakomity zapach, naprawdę! Przyjemny, niezbyt nachalny, a jednak przyciągający i nietuzinkowy.
Solidne nawilżenie, liczyłam na odrobinę przyjemniejszy zapach (mąż stwierdził, że będzie super do odstraszania komarów)







