Bardzo przyjemny, delikatny zapach zamknięty w niewielkim słoiczku. Skuteczność oceniam na 4. Po dłuższym czasie od nałożenia
( mniej więcej 9 godzin) pojawia się zapach potu. Niezbyt podoba mi się dłubanie palcem w słoiczku, może producent pomyślałby o dołączeniu jakiejś małej szpatułki pod wieczkiem do wydobywania produktu? Jeśli chodzi o zbitą konsystencję, to radzę sobie w taki sposób: nabieram deo na plastikową szpatułkę, rozcieram w dłoniach i tak przygotowany produkt rozsmarowuję pod pachami.
Zdjęłam wieczko i.... dostałam ślinotoku. Zapach tego masełka jest obłędny. Prawie jakbym leżała na truskawkowej plantacji- słodki i mocno owocowy, a przy tym fajnie natłuszcza i wygładza skórę.
Kupiłam małą pojemność tego serum, ale już wiem, że na pewno zakupię dużą buteleczkę. Moja skóra pije jak ze źródła. Serum ją nawilża, skóra jest gładziutka no i ten piękny, odświeżający zapach.... Naprawdę cudo, które polecam z czystym sumieniem.
Już dosłownie po kilku aplikacjach zauważyłam pozytywne zmiany! Skóra miękka i nawilżona, ale przede wszystkim nabiera blasku. Już wiem, że to będzie mój ulubiony kosmetyk ♥️
Bałam się tego kremu, ponieważ nie przepadam za różanym zapachem. Zdecydowałam się na niego bo według opisu ma fantastyczne właściwości. Jestem zadowolona, zapach jest delikatny. Wydaje się, że dobrze się wchłania. I faktycznie krem ma drobinki złota!
Fajna konsystencja, dobrze się rozprowadza. Ogólnie jestem zadowolona, ale prawdopodobnie nie do końca się wchłania, ponieważ na poduszce pozostaje go nieco i często rano moje włosy są tłuste od kremu i to mi się nie podoba ...
Chce się do niego wracać, fajny skład i piękny zapach.








































