Kakao i Wanilia

Otula ciepłem. Urzeka aromatem. Uderzenie słodkiego zapachu wanilii nieco przegrywa z głębokimi nutami gorzkiego kakao. Poczuj się jak w najlepszej kawiarni, gdzie czas zwalnia, a każda czynność to mały rytuał dla siebie. Ta kolekcja to hołd dla prostych przyjemności.

Najlepsze kakao

Nasze masło kakaowe pochodzi z upraw na Wybrzeżu Kości Słoniowej. Jest to produkt całkowicie naturalny i przyjazny dla środowiska, spełniający surowe kryteria biodegradowalności oraz zatwierdzony przez COSMOS. Zachwyca swoim głębokim i bogatym aromatem kakao.

W pełni etycznie

Nasze masło kakaowe posiada certyfikat Rainforest Alliance, gwarantujący naturalność produkcji bez szkód dla środowiska oraz etyczne traktowanie pracowników wraz z zapewniem ich rodzinom dostępu do edukacji i opieki zdrowotnej.

Niezwykły zapach

Tę serię wyróżnia niezwykle bogaty, zbalansowany zapach wanilii i kakao, który pochodzi wyłącznie z naturalnych absolutów tych składników.

W pełni naturalne

Wszystkie produkty kosmetyczne serii Kakao i Wanilia są w 100% naturalne. Nie zawierają sztucznych aromatów, barwników ani konserwantów. Produkty od początku do końca są wytwarzane ręcznie.