Olejek jest bardzo intensywny, ma przyjemny, lekko ostry zapach, typowy dla eukaliptusa. Niczym do inhalacji, bardzo odświeżający dla płucek. :)
Serum wchłania się w sekundę, jest przyjemnie lekkie, cudowny, orzeźwiająco-energetyzujący zapach. Rozświetla skórę. Wrócę do niego na pewno!
cudna konsystencja, przyjemny zapach różany
jedyny ninis to jest go bardzo mało, dużo mniej niż inne masła... chyba kwestia konsystencji...a szkoda
Czegoś takiego szukałem! Estetyczne urządzenie. Łatwość obsługi. No i wbudowana bateria !
















