Matcha & Wakame

Niech twoja łazienka zatrzęsie się w posadach.

Oto seria dla dzikich i niepokornych. Dla tych, którzy nie dają się poskromić miejskiej dżungli ani codziennej rutynie. Seria Matcha & Wakame to wyzwanie rzucone konwenansom, rebelia w świecie kosmetyków.

Przywołaj dzikość natury zamkniętej w glonach wakame, które nawilżają i regenerują oraz matchy, bogatej w antyoksydanty, która chroni i przywraca skórze młodzieńczy blask.

Bądź buntem. Bądź zmianą.

Bądź buntem. Bądź zmianą.

Oto krzyk wzywający do odkrycia nieskrępowanej siły ekstraktów matcha i wakame. W 100% naturalna seria stworzona w duchu less waste o dzikim, energicznym zapachu. Zbuntuj się przeciwko rutynie!

Wakame z głębin oceanu.

Jego działanie nawilżające i regenerujące sprawia, że skóra odzyskuje siłę i elastyczność, stając się bardziej odporna na codzienne wyzwania. Wakame dodaje energii, odmładza, przynosząc skórze uczucie odświeżenia i głębokiego odżywienia.

Matcha. Zielona rebelia.

Silny antyoksydant chroniący skórę przed szkodliwym wpływem wolnych rodników i zanieczyszczeń. Jej energetyzujące właściwości ożywiają skórę, przywracając jej zdrowy, promienny wygląd i wspomagając naturalne procesy regeneracyjne.

Dzika natura.

Produkty kosmetyczne z serii Matcha & Wakame nie zawierają sztucznych barwników czy aromatów. To prawdziwe bogactwo roślinnych ekstraktów, maseł i olejów, które staną się twoim orężem w walce z pielęgnacyjną rytuną.