Bałam się tego kremu, ponieważ nie przepadam za różanym zapachem. Zdecydowałam się na niego bo według opisu ma fantastyczne właściwości. Jestem zadowolona, zapach jest delikatny. Wydaje się, że dobrze się wchłania. I faktycznie krem ma drobinki złota!
Fajna konsystencja, dobrze się rozprowadza. Ogólnie jestem zadowolona, ale prawdopodobnie nie do końca się wchłania, ponieważ na poduszce pozostaje go nieco i często rano moje włosy są tłuste od kremu i to mi się nie podoba ...
Chce się do niego wracać, fajny skład i piękny zapach.
Super produkt, bardzo dobrze się rozprowadza, super pachnie, nie brudzi białych rzeczy dla mnie coś fantastycznego- zastanawiam się czemu tak późno trafiłem na ten produkt i na Was. Więcej już tego błędu nie powtórzę. Gratulacje tak trzymać!!!
Super produkt, bardzo dobrze się rozprowadza, super pachnie, nie brudzi białych rzeczy dla mnie coś fantastycznego- zastanawiam się czemu tak późno trafiłem na ten produkt i na Was. Więcej już tego błędu nie powtórzę. Gratulacje tak trzymać!!!







