BRZOSKWINIA

letnia, soczysta & odżywcza

🍑 Pachnie jak letnie marzenie. Tak soczysta i wygrzana na słońcu jak tylko możecie sobie wyobrazić. I niemniej soczyście odżywcza za sprawą oleju z pestek brzoskwiń i ekstraktu z jej owoców. Oto kolejna kolekcja od Bursztynników, w którą masz ochotę się wgryźć! (choć my usilnie psujemy zabawę i zalecamy użytek zewnętrzny 🙂).

Panie i Panowie - BRZOSKWINIA!

Ekstrakt z owoców brzoskwini

Reguluje utratę wody przez naskórek (cykl TEWL), intensywnie nawilża, tworzy ochronną barierę i zwalcza oznaki starzenia. Chroni przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych, zachowuje kolor włosów i naprawia ich strukturę.

Olej z pestek brzoskwini tłoczony na zimno

Dzięki bogatej zawartości nienasyconych kwasów tłuszczowych, w tym omega-6 i omega-9, nie tylko intensywnie nawilża, ale również skutecznie regeneruje skórę, przywracając jej miękkość i elastyczność. Zapewnia głębokie odżywienie i odbudowę nawet bardzo suchej skóry.

Świeże masła i nierafinowane oleje

Serię Brzoskwinia wypełniają świeże masła roślinne i odżywcze oleje tłoczone na zimno. To kolejne dawki witamin i składników odżywczych, które zmiękczą i całościowo zadbają o twoją skórę i włosy.