Olejek jest bardzo intensywny, ma przyjemny, lekko ostry zapach, typowy dla eukaliptusa. Niczym do inhalacji, bardzo odświeżający dla płucek. :)
Serum wchłania się w sekundę, jest przyjemnie lekkie, cudowny, orzeźwiająco-energetyzujący zapach. Rozświetla skórę. Wrócę do niego na pewno!
cudna konsystencja, przyjemny zapach różany
jedyny ninis to jest go bardzo mało, dużo mniej niż inne masła... chyba kwestia konsystencji...a szkoda










































