Przepiękny owocowy zapach który unosi sie w całym domu 😍
Krem na dzień i na noc Magnolia kupione już 2x zestaw, polecam dobra jakość, zapach !!
To mój drugi zakup tego olejku i jest najlepszy znajlepszych! Nie jest tłusty, idealny na lato, fajnie sprawdza się jako baza pod makijaż. Pięknie nawilża.
Tą bergamotkę można wąchać i wąchać. Zaraz po mandarynce mój ulubiony zapach!
Kupione na prezent. Solenizantka po otwarciu rozpłynęła się w zachwytach - cudny zapach
Cudny, delikatny zapach, super się wchłania. Kupię jeszcze nie raz 👌🏼
Plan był taki, że mój mąż nie może się oderwać i miał mnie non stop wąchać. Skończyło się na tym, że wącham sama siebie! ;) Boski bez 🫶🏼










































