Fajna konsystencja, dobrze się rozprowadza. Ogólnie jestem zadowolona, ale prawdopodobnie nie do końca się wchłania, ponieważ na poduszce pozostaje go nieco i często rano moje włosy są tłuste od kremu i to mi się nie podoba ...
Chce się do niego wracać, fajny skład i piękny zapach.
Super produkt, bardzo dobrze się rozprowadza, super pachnie, nie brudzi białych rzeczy dla mnie coś fantastycznego- zastanawiam się czemu tak późno trafiłem na ten produkt i na Was. Więcej już tego błędu nie powtórzę. Gratulacje tak trzymać!!!
Super produkt, bardzo dobrze się rozprowadza, super pachnie, nie brudzi białych rzeczy dla mnie coś fantastycznego- zastanawiam się czemu tak późno trafiłem na ten produkt i na Was. Więcej już tego błędu nie powtórzę. Gratulacje tak trzymać!!!




















