Maść pięknie pachnie, ma taką "delikatnie drobinkową" konsystencję. Na razie ją testuję leczniczo, więc po jakimś czasie dopiszę czy wyeliminuje "pewien ból"... :) Ale jak na razie 5*****
Zgadza się wszystko - tak jak w opisie olejku... TYLKO dla ODWAŻNYCH :) Wg mnie raczej na jesienne i zimowe wieczory..., ale ja i tak lubię "mieszać" zapachy, więc po kropelce tego i owego... :) Tak czy tak - polecam :))
Obłędny zapach, bardzo przyjemna konsystencja - i to by było na tyle. Niestety, nie widzę żadnych efektów stosowania tego serum.
Ten zapach jest obłędny. Kupiłam kolejny na prezent.
Przymierzałam się do niego od kiedy dostałam paczkę popsikaną tym zapachem :) i tak - pachnie tak, jak obiecywali 🥰
Pachnie ładnie, domywa co trzeba. Raczej na wyjazdy/sporadyczny użytek niż do codziennego stosowania.






























































